ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 18:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler
forum sohbet oyun basliklari
   Tokat`ta Soğuk Hava ve Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkilerken
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2012 Pzt 22:20:16      Tokat`ta Soğuk Hava ve Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkilerkensohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Tokat`ta soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken 2 arkadaşın musalla taşına yatırdığı kardan adam görenleri şaşkına çevirdi.

Türkiye`yi etkisi altına alan soğuk hava ve yağışlı hava etkisini Tokat`ta da gösterdi. Kentte kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken vatandaşlar da bir yandan karın keyfini çıkarmaya çalıştı. Berberlik yapan Volkan Ünal ile Bakkal Murat Demir Çekenli İş Merkezi yanındaki Hamza Bey Camisi`nin musalla taşı üzerine kardan adam yaptı. Musalla taşında ölüyü andıran kardan adam görenlerin ilgi odağı oldu.

Berber Volkan Ünal restore edilen tarihi caminin musalla taşının yeni konulduğunu belirterek "Daha önceden musalla taşı yoktu cenaze kalkmıyordu. Biz de kardan cenaze yapmak istedik. Cemaatten tepki veren olur diye sadece bu kadar yapabildik. Aslında beğenenlerde oldu" dedi.
Demir ise kardan cenazenin yanına zaman bulamadıkları için kardan cami imamı yapamadıklarını kaydetti.

KARDAN KENDİSİNİ YAPTI
Erzincan’da 47 yaşındaki Yılmaz inşaat dekorasyonculuğu mesleğini kara yansıttı. 8 yaşındaki oğlu Kadirhan Yılmaz ile birlikte yaklaşık 3 saat de kardan heykel yaptı. Sakal ve bıyık eklediği heykelin kendisine benzediğini fark eden Yılmaz daha da benzemesi için uzun süre uğraştı. Uzun yıllardır inşaat dekorasyonculuğu yaptığını söyleyen Yusuf Yılmaz kış aylarında iş olmadığından kar yağışını fırsat bilerek mesleğini eğlenceli hale getirdiğini söyledi. Mahalle sakinlerinin kardan heykele büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Yusuf Yılmaz “Çocuklar bahçeye gelip heykelle birlikte hatıra fotoğrafı çektiriyor” dedi.
NASRETTİN HOCA VE EŞEĞİNİ YAPTI
Sivas`ta ise kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle cadde ve kaldırımlar buz tuttu. Buz pistine dönen kaldırımlarda yürümekte güçlük çeken vatandaşlar zaman zaman düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.
Yağan karı eğlenceye dönüştüren Perakende Sebze Hali esnafı biriken karla kardan adam yapmak istedi. Ancak farklı bir kardan adam yapmak iseteyen esnaf Nasrettin Hoca ile eşeğini yaptı. Esnaf 8 saatte tamamlanan kardan Nasrettin Hoca`ya mısır püskülünden kaş ve bıyık kömürden göz havuçtan burun ve turptan da düğme yaptı. Hal esnafının yaptığı Nasrettin Hoca ve eşeği büyük ilgi gördü. Bazı vatandaşlar kardan Nasrettin Hoca ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Hal esnafından Nihat Göbüç ve Ömer Tuna kardan Nasrettin Hoca ile eşeğini 8 saatte tamlamladıklarını söyledi.
ESNAFIN KARDAN ADAM KEYFİ
Muş`un Varto ilçesinde önceki gün yağan kar hayatı olumsuz etkilerken işsiz kalan esnaflar kardan adam yaparak zaman geçirdi. Kar yağışından dolayı köylüler ilçe merkezine gelemeyince çoğu esnaf da siftah yapamadı. Hükümet Caddesi üzerindeki Yukarı Çarşı esnafı müşteri gelmeyince kardan adam yaparak zaman geçirmeye çalıştı. Ali Karata isimli esnaf kar yağışının en çok onları etkilediğini belirterek "Kar yağdığında köylü ilçe merkezine gelmiyor. Köylü vatandaş gelmeyince biz esnaflar da iş yapamıyoruz. Siftahımız dahi yok. Bizler de boş kaldığımız için zamanımızı kardan adam yaparak geçirmeye çalışıyoruz" dedi.

KULAKLARI KAYISIDAN DÜĞMELERİ FISTIKTAN
Zonguldak`ta kuruyemişçilik yapan bir esnaf yaptığı kardan adamla dikkatleri çekti. Kuruyemişçi Mehmet Özçelik kardan adamın kulaklarını ve ağzını kayısı düğmelerini de fıstıktan yaptı. Özçelik kardan adamı yaparken kuruyemiş malzemeleri kullandı. Kardan adamın kaşlarını üzüm kurusundan yapan Özçelik ağzını ve kulaklarını kayısıdan yaptı. Vatandaşlarında büyük ilgisini çeken kardan adamın Zonguldak`ta günün konusu oldu. Vatandaşlar kardan adamla hatıra fotoğrafı çektirirken kuruyemiş sahibini tebrik etti. Mehmet Özçelik sabah dükkana geldiğinde dükkanın önünde kar biriktiğini belirterek şöyle konuştu:
"Bende bu karla karan adam yapmaya karar verdim. Sabahtan beri uğraşıyorum. Hâla bitmedi ufak tefek rutuşlar kaldı. Kardan adamın kulaklarını ve ağzını kayısıdan yaptım. Kaşlarını da üzüm kurusundan yaptım. Düğmeleri fıstıktan yaptım. Daha öncede böyle bir kardan adam yaptım. Kardan adam yapmayı seviyorum."
EKSİ 4 DERECEDE KAR BANYOSU
Zonguldak`ta buz adam lakabıyla tanınan Atanur Öner dereceler eksi 4 dereceyi göstermesine rağmen önce kar banyosu yaptı ardından denize girdi.
Kozlu beldesindeki Prestij Park`ta derinliği yarım metreyi bulan karların üstüne yatan 50 yaşındaki Atanur Öner yarım saat kar banyosu yaptı. Karın içinde şınav çeken Atanur Öner herkesin montla dolaştığı soğuk havada denize girdi. En son yedi yıl önce kar banyosu yaptığını ifade eden Öner şöyle konuştu:
"Yedi yıldan bu yana kar banyosunun ardından denize girmeyi çok özlemiştim. Soğuk beni bazı hastalıklardan arındırdı. Yıllardır denize giriyorum ama kardan sonra denize girme şansım olmamıştı. Pamukkale`de termal sulara girip de kar banyosu yapanlara gönderme yapıyorum gelsinler burada soğuk havada girsinler. Yedi yıldan bu yana ilk kez deniz kenarında kar tuttu. Bende kar banyosu sonrası denize girdim."

KARDAN KADIN YAPTI
Kentte 30 yıldır balıkçılık yapan 53 yaşındaki Ali Boran ise herkesin kardan adam yaptığını belirtip kardan kadın yaptı. Yaptığı kardan kadına çuvaldan baş örtüsü yapan Boran "Herkes kardan adam yapıyordu bende kardan kadın yapmak istedim. Herkes fotoğraf çektirmeye geliyor. Muziplik olsun istedim. Benim aklıma böyle bir şey geldi. Biraz da onu Fadime`ye benzettik` dedi.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir